Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


U nás v Kocourkově-Jeseníky

U nás v Kocourkově-Jeseníky

Nabízíme odpočinek u Ramzové,ideální pro 2 rodiny s dětmi nebo partičku přátel.Vždy uklizeno,teploučko,krásné lůžkoviny,dostatek dříví do krbu-jako BONUS dostanete 2 plechy výborných koláčů.Denně můžete vybírat z nabídky VOLNÝCH termínů na našich stránkách,kde uvidíte i konečnou cenu.
VNP s.r.o. - výrobce nábytku Olomouc

VNP s.r.o. - výrobce nábytku Olomouc

Základem našich výrobků je použití kvalitních materiálů. Všechny materiály použité pro výrobu jsou od renomovaných výrobců zaručujících hygienickou nezávadnost a vysokou kvalitu. Vyrábíme z plošného materiálu LTD 18 mm moderních dekorů, který je opatřen ABS hranami 2 mm, kvalitními závěsy klasických i posuvných dveří. Vysoká úroveň zpracování je výsledkem dlouholeté praxe v oboru nábytkářství, které firma odráží do stálého zkvalitňování potřeb zákazníků.
Centrum Olympia Olomouc

Centrum Olympia Olomouc

Centrum Olympia Olomouc je vzhledem ke strategickému umístění, šíři nabídky a designu respektujícímu místní prostředí prvním nákupním centrem svého charakteru v tomto regionu. Díky pokrokové architektonické koncepci, která se radikálně liší od uniformních staveb nových nákupních středisek v Čechách a na Moravě, se stalo olomoucké centrum jedinečným projektem, který byl ve stejné kategorii jako Olympia Plzeň oceněn druhým místem v prestižní české soutěži „Nejlepší z realit“.
Galerie Caesar

Galerie Caesar

Galerie Caesar vzniká z iniciativy a finanční podpory členů Spolku olomouckých výtvarníků a řady jejich přátel ve spolupráci s městem Olomouc v roce 1991, kdy od července téhož roku zahajuje svoji činnost v místě svého prvního působiště v Domě U zeleného věnce na Dolním náměstí v Olomouci.
Hotel Hanácký Dvůr ***

Hotel Hanácký Dvůr ***

Hotel Hanácký Dvůr *** vznikl rekonstrukcí původního selského statku z roku 1854 a svůj styl si zachoval i po současných úpravách. Budovu hotelu situovanou v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice najdete v Olomouci - Chválkovicích.
 Hotel Gól

Hotel Gól

Pokud vybíráte ubytování v Olomouci nebo hotel Olomouc, vyberte si právě nás – Hotel Gól - kvalitní ubytování v centru Olomouce s výhledem na Andrův stadion. Naše ubytování Olomouc nabízí svým klientům služby na profesionální úrovni s velmi výhodnou polohou v blízkosti centra města, v klidném prostředí, poblíž sportovního areálu SK Sigma. Náš hotel v centru Olomouce nabízí kvalitní ubytování o kapacitě 87 lůžek. Pokoje hotelu disponují koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem. Velké množství sportovního a společenského vyžití zaručuje ubytovaným hostům zábavu, odpočinek od každodenních starostí a příjemnou relaxaci. V blízkosti našeho hotelu se nachází také několik barů a restaurací, které vás zajisté uspokojí. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, tenisová hala, bowling, squash, plavecký bazén, zimní stadion a sportovně-relaxační centrum OMEGA.
Autopůjčovna MIJAS

Autopůjčovna MIJAS

Autopůjčovna MIJAS byla založena v roce 1996 jako malá regionální firma doplňující na Olomoucku nabídku velkých půjčoven automobilů s celorepublikovou působností. V průběhu uplynulých let se rozrostla ve firmu, která v současnosti dokáže i těmto velkým společnostem konkurovat a patří k největším v Olomouckém kraji.
Firma Neom s.r.o.

Firma Neom s.r.o.

V posledních letech se snaží nabídnout svým zákazníkům komplexní možnost řešení povrchových úprav staveb jak v exteriéru (čištění, opravy a nátěry fasád, prevence a odstraňování graffiti), tak i v interiéru (malby, tapety a moderní dekorativní techniky) od poradenství přes prodej až po realizaci.

Společnost VAHAL s.r.o

Společnost VAHAL s.r.o

Společnost VAHAL s.r.o je tradičním dodavatelem IT řešení. Od roku 1993 zajišťuje komplexní dodávky hardware a software pro menší i větší podniky, implementuje firemní infrastrukturu IT od počítačových sítí po servery a stanice a zajišťuje servis na všech úrovních.
Společnost Kazeto s.r.o

Společnost Kazeto s.r.o

Společnost Kazeto s.r.o. se v současné době specializuje na výrobu produktů z lepenky v následujících oblastech – interiérové doplňky, dětský program a nýtované kufry. Naše výrobky jsou velmi atraktivní, moderní a mají široké spektrum využití jak v domácnostech tak v kancelářích.
Státní hrad BOUZOV

Státní hrad BOUZOV

Hrad Bouzov je v kontextu romantického historizujícího stavitelství 19. století v našich zemích jedinečným dokladem inspirace středoevropskou středověkou architekturou oproti dominujícímu vlivu stavebního romantismu západoevropské provenience.  Představuje unikátní doklad památkového objektu - muzea, koncepčně vybudovaného pro návštěvnickou veřejnost. Z hlediska prezentace organicky spojuje formy muzeální a interiérové instalace.
Poutní místo Svatý Kopeček

Poutní místo Svatý Kopeček

Svatý Kopeček se rozkládá na úpatí Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 382 m. n. m. Tato část Olomouce vzdálená od jejího středu 8 km se stala nejoblíbenějším výletním i poutním místem v regionu. Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití.
Arcibiskupský zámek a zahrady Kroméříž

Arcibiskupský zámek a zahrady Kroméříž

Komplex zahrad a zámku v Kroměříži byl právem zařazen od roku 1995 mezi Národní kulturní památky České republiky a od prosince 1998 zapsán na Listinu světového přírodního a kulturní dědictví UNESCO. Je dokladem odpovědné péče a vztahu obyvatel k dědictví a památkám, vytvořeným nejen pro současnost, ale i pro budoucnost.
Famo Olomouc s.r.o.

Famo Olomouc s.r.o.

Famo Olomouc s.r.o. nabízí kompletní sortiment průmyslových a garážových vrat automatické závory a parkovací systémy, vjezdové brány. Vše včetně el. pohonů a různých systémů ovládání. Dále dodáváme automatické dveřní systémy, vnitřní a vnější ocelové dveře.
Gastro Olomouc - profesionální technologie

Gastro Olomouc - profesionální technologie

Naším hlavním cílem je dodávat kompletní vybavení gastronomických provozů. Pro celkové vybavení Vaší kuchyně vyrábíme i z nerezového materiálu. Specializujeme se také na profesionální produkty pro mytí nádobí, čištění a desinfekci gastronomických provozů.Počasí
Olomouc

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 961 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics