Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Zoologická zahrada Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc se pyšní největším stádem oryxů jihoafrických v Evropě a v současné době můžete v největším výběhu zoo spatřit 29 těchto antilop včetně mláďat. Od počátku chovu v roce 1974 se v zoo odchovalo přes 230 mláďat, což nás řadí mezi přední chovatelská zařízení na světě.
MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC

MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC

Muzeum umění Olomouc (dříve Galerie výtvarného umění) bylo založeno v roce 1952 jako součást Vlastivědného muzea. Po roce 1989 získalo Muzeum umění samostatnou budovu v centru města. Od roku 1991 probíhala adaptace budovy pro muzejní účely. Muzeum spravuje více než 65 000 sbírkových předmětů (z oblasti malířství, sochařství, kresby, volné a užité grafiky, fotografie, užitého umění a dokumentace architektury), takže je třetí největší institucí svého druhu v českých zemích.

Charita Olomouc

Charita Olomouc

Charita Olomouc se stala součástí projektu Dobré místo pro život, sdružení, které v letošním roce založila Věra Novotná, manželka primátora statutárního města Olomouce. Cílem sdružení je propojovat organizace, které pomoc potřebují, s těmi, kteří svoji pomoc nabízejí. Jednotlivým organizacím hledá takové patrony, kteří budou podporovat danou organizaci a budou se jí naplno věnovat.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s., patří k předním českým výstavnickým organizacím. Připravuje a komplexně zabezpečuje vlastní výstavy a veletrhy včetně doprovodných programů. Výstavní areál se čtyřmi pavilony o celkové výstavní ploše 4.395 m2 je situován ve Smetanových sadech
Moravské divadlo Olomouc

Moravské divadlo Olomouc

Festival,divadelní premiéry,dětská představení,baletní studio,půjčovna kostýmů.
ZAHRADA Olomouc s.r.o.

ZAHRADA Olomouc s.r.o.

Zahrada Olomouc Vám zajistí kompexní dodávku zahrad včetně projektu, realizace a údržby. Součástí realizace zahrad mohou být kromě vegetačních úprav dodávky zahradních jezírek a okrasných rostlin.
Nakladatelství Olomouc

Nakladatelství Olomouc

Nakladatelství se prvořadě orientuje na vzdělávací a odbornou literaturu z oblasti lingvistiky, biologie, chemie, filozofie a politologie. Dává přednost původním českým autorům a jejich tvorbě určené zejména pro věk teenagerů (jinojazyčné slovníky, učební pomůcky). Vydává učebnice vycházející z osnov pro 2. stupeň ZŠ, gymnázií aj. středních škol. Některé tituly slouží jako pomůcky k přijímacím zkouškám a studiu na VŠ. V menším objemu vydává účelové publikace a beletrii
 BEST, a.s. Olomouc

BEST, a.s. Olomouc

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru a obsazuje dominantní část tuzemského trhu.
GEMO Olomouc

GEMO Olomouc

Stavební firma GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. realizuje kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Hlavní předmět její činnosti tvoří provádění staveb občanských, průmyslových a bytových, včetně zajištění infrastruktury. Dále se zaměřuje na projektovou a inženýrskou činnost, realitní a v neposlední řadě na vlastní developerské projekty.
TOS Olomouc, s.r.o.

TOS Olomouc, s.r.o.

Společnost TOS Olomouc, s.r.o. patří mezi tradiční výrobce konzolových frézek. Převážná část produkce směřuje k zahraničním zákazníkům. Tradice firmy TOS Olomouc, s.r.o., začíná již v roce 1922, kdy byla založena firma Wagner na výrobu elektrotechnických zařízení.
Plastická chirurgie Olomouc

Plastická chirurgie Olomouc

Vážení zájemci o problematiku plastické chirurgie, estetické chirurgie a tumescentní liposukce. Zdravím vás a věřím, že zde najdete dostatek informací, které hledáte. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte ihned kontaktovat formulářem nebo v ordinačních hodinách telefonicky.


Business Hotel ALLEY****.

Business Hotel ALLEY****.

Pro příjemný pobyt v Olomouci Vám nabízíme prvotřídní ubytování, restauraci a posezení v zahradním atriu. V hotelu je pro vaši relaxaci umístěno fitness centrum se saunou, vodní masáží a párou. Parkoviště hotelu je hlídáno kamerovým systémem
BOWLAND a GASTROLAND

BOWLAND a GASTROLAND

Díky svému originálnímu interiéru, pro svou polohu a dostupnost v centru města a možnosti aktivní zábavy, se stal Bowland oblíbeným a denně navštěvovaným centrem. Nabízíme Vám 12 profesionálních drah AMF se scoring systémem Qubica II.. Především zkušení hráči ocení strojní mytí a mazání drah mazacím strojem Kegel Kustodian Ion, které si lze objednat individuelně za příplatek
Motocentrum Radomír Pavelka

Motocentrum Radomír Pavelka

Firma Motocentrum Radomír Pavelka byla založena v roce 1994 se zaměřením na dovoz motocyklů a náhradních dílů ze zahraniční. Původní sídlo firmy se nacházelo až do roku 2001 v Nedvězí u Olomouce. Posléze byla činnost rozšířena o bazarový prodej motocyklů.


Počasí
Olomouc

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 961 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics